Targi Turystyki w Opolu – 2015

Targi Turystyki 2015

Targi Turystyki w Opolu mają wieloletnią Tradycję. Tak samo udział gości z Potsdamu. Co roku przyjeżdżają przedstawiciele tego pięknego miasta i zachęcają przyjazdu. Organizują też konkurs wiedzy o Potsdamie. Nagrody są bardzo atrakcyjne,np. dobowy pobyt w hotelu dla dwóch osób.

Na Targach Turystyki można się dowiedzieć wiele o różnych ciekawych miejscach, ciekawych miastach. Nie trzeba daleko szukać, a wystarczy tylko przyjść co roku na Rynek w majowy weekend.

Wystawcy mają ze sobą prospekty, ulotki, mapy, czyli materiały przydatne do podjęcia decyzji o podróży. Chętnie je rozdają i opowiadają o swoich pięknych miejscach. Zawsze najlepiej dowiadywać się u źródła, czyli u tych, którzy znają osobiście ciekawe miejsca, miasta. I do tego właśnie służą coroczne Targi.

Nasi Goście z Potsdamu zawsze chętnie opowiadają o swoim mieście. Prezentują na prospektach miejsca godne odwiedzenia. Ich konkurs wiedzy o Potsdamie cieszy się zawsze dużym powodzeniem. Tym bardziej, że pytania nie są zbyt trudne, a nagrody ciekawe.

Zobacz, jak działaliśmy w roku 2015. Targi Turystyki w Opolu. Zobacz też jak ciekawym miastem jest Potsdam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *